واحد فروش : 03135720201
کوکو تن ماهی

کوکو تن ماهی

  • نویسنده : admin
  • تاریخ درج : 1397/03/07
  • تعداد بازدید : 546
  • پسندیدن :

مواد لازم برای تهیه کوکو تن ماهی

۳عدد سیب زمینی بزرگ
۴ عدد تخم مرغ
۱ قوطی کنسرو تن ماهی
۱ عدد پیاز کوچک
به میزان لازم نمک، فلفل، آویشن و ادویه

روش تهیه کوکو تن ماهی

برای تهیه کوکو تن ماهی ابتدا پیاز را ریز و نگینی، خرد کنید. پیاز را روی حرارت تفت دهید تا کاراملی شود. سیب زمینی رنده شده را به پیاز اضافه کنید و اندکی تفت دهید. مخلوط را از روی حرارت بردارید تا خنک شود. روغن ماهی تن را خالی کنید.

تن ماهی را با چنگال خرد کرده و به سیب زمینی و پیاز اضافه کنید. تخم‌مرغ‌ها را در یک ظرف جداگانه خوب هم زده و بعد به مواد قبل اضافه کنید. نمک فلفل و آویشن و پودر سیر و زردچوبه را به مواد اضافه کرده و خوب هم بزنید. در نهایت مواد با به شکل دلخواه قالب زده و در فر گریل کنید. همچنین می‌توانید مواد را در روغن سرخ کنید.


محصولات تن ماهی

چرا باید ماهی بخوریم؟ چرا باید ماهی بخوریم؟

مصرف آبزیان از دیرباز به ‌عنوان یکی از غذاهای بسیار مهم، هم از نظر ارزش‌های غذایی و هم از نظر روش‌های دارویی مطرح بوده است. در عصر حاضر نیز با توجه به رشد روزافزون جمعیت و در حالی که نیمی از مردم دنیا دچار سوءتغذیه هستند، ماهی و آبزیان می‌توانند در مقام تامین پروتئین مصرفی جایگاه ویژه‌ای را دارا باشند. ماهی با دارا بودن 19 درصد پروتئین و جذب 99 درصد از این میزان پروتئین و همچنین چربی‌ها و اسیدهای آمینه ضروری بدن وویتامین‌ها و مواد معدنی مهم از نظر غذایی دارای ارزش بالایی است. همچنین در چند بیماری مانند ناراحتی‌ه

ادامه مطلب
خبرهای شکیل تن
Shakil Tuna in oil