واحد فروش : 03135720201
سالاد تن ماهی

سالاد تن ماهی

 • نویسنده : admin
 • تاریخ درج : 1396/05/26
 • تعداد بازدید : 756
 • پسندیدن :

مواد لازم:

 1. تن ماهی 
 2. کاهو
 3. نان تست
 4. کلم بروکلی
 5. کرفس
 6. گوجه
 7. لیمو ترش

-مواد لازم را به اندازه مورد نیاز خرد کرده سپس با هم مخلوط نموده و لیمو ترش تازه را بر روی آن بریزید.

*این سالاد برای افرادی که رژیم غذایی دارند مناسب می‌باشد*

*خواص کرفس

کرفس حداقل هشت ترکیب ضد سرطانی را در خودش جای داده است و از رشد تومورهای سرطانی پیشگیری می‌کند و می‌تواند تخریب ناشی از رادیکال‌های آزاد را به حداقل برساند.

گیاه کرفس منبعی فوق العاده از ویتامین ث است. این ویتامین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. مصرف سبزیجات و میوه‌های غنی از ویتامین ث می‌تواند علایم سرماخوردگی را کاهش دهد یا از شدت این بیماری بکاهد. بیش از 20 نتیجه تحقیقاتی معتبر نشان می‌دهد که ویتامین ث بهترین ویتامین برای جنگ با سرماخردگی است و همینطور با تخریب ناشی از رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند.


محصولات تن ماهی

چرا باید ماهی بخوریم؟ چرا باید ماهی بخوریم؟

مصرف آبزیان از دیرباز به ‌عنوان یکی از غذاهای بسیار مهم، هم از نظر ارزش‌های غذایی و هم از نظر روش‌های دارویی مطرح بوده است. در عصر حاضر نیز با توجه به رشد روزافزون جمعیت و در حالی که نیمی از مردم دنیا دچار سوءتغذیه هستند، ماهی و آبزیان می‌توانند در مقام تامین پروتئین مصرفی جایگاه ویژه‌ای را دارا باشند. ماهی با دارا بودن 19 درصد پروتئین و جذب 99 درصد از این میزان پروتئین و همچنین چربی‌ها و اسیدهای آمینه ضروری بدن وویتامین‌ها و مواد معدنی مهم از نظر غذایی دارای ارزش بالایی است. همچنین در چند بیماری مانند ناراحتی‌ه

ادامه مطلب
خبرهای شکیل تن
Shakil Tuna in oil