واحد فروش : 03135720201
درباره شکیل

درباره شکیل تن


شرکت هامون شاداب 

شرکت هامون شاداب با نام تجاری شکیل تن از سال 1379 با هدف ترویج هر چه بیشتر فرهنگ مصرف ماهی در بین مردم تولید خود را در شهرک صنعتی جی اصفهان  و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و کادری متخصص و مجرب با امکان تولید 75.000.000تن ماهی در سال را  آغاز نموده و پس از آن تولید خود را با نام‌های تجاری دیگری از جمله باذل و طپش با هدف شناساندن انواع ماهی کنسروی  ادامه داده است.

تولید انواع  کنسرو ماهی در اوزان مختلف از  جمله 60-90-120-150و180 گرمی  و در طعم‌های مختلف شامل :کنسرو ماهی در روغن زیتون،کنسرو تن با شوید،کنسرو ماهی تن در آب نمک،کنسرو ماهی تن با فلفل و در طرح‌های در دست پیش بینی کنسرو سالاد تن ماهی ،خوراک تن ماهی و لوبیا ،خوراک تن ماهی و بامجان از برنامه‌های اتی شرکت می‌باشد در ضمن در اینجا به معرفی برنامه‌های فاز جدید شرکت نیز از جمله ارائه ماهی‌های تجاری از جمله قزل آلا در بسته‌های وکیوم  و میگو به صورت فیه‌های منجمد می‌باشد .

 با توجه به  اهمیت ویزه مصرف ماهی  و تاکید متخصصان تغذیه در مصرف ماهی حدقل ۲ بار در هفته این شرکت تلاش دارد تا این نعمت الهی را به بهترین شکل ممکن در دسترس مردم  قرار دهد.

امید داریم با یاری خداوند متعال  و تکیه بر تلاش متخصصان و پرسنل مجرب بتوانیم به این امر مهم دست یابیم.محصولات تن ماهی

چرا باید ماهی بخوریم؟ چرا باید ماهی بخوریم؟

مصرف آبزیان از دیرباز به ‌عنوان یکی از غذاهای بسیار مهم، هم از نظر ارزش‌های غذایی و هم از نظر روش‌های دارویی مطرح بوده است. در عصر حاضر نیز با توجه به رشد روزافزون جمعیت و در حالی که نیمی از مردم دنیا دچار سوءتغذیه هستند، ماهی و آبزیان می‌توانند در مقام تامین پروتئین مصرفی جایگاه ویژه‌ای را دارا باشند. ماهی با دارا بودن 19 درصد پروتئین و جذب 99 درصد از این میزان پروتئین و همچنین چربی‌ها و اسیدهای آمینه ضروری بدن وویتامین‌ها و مواد معدنی مهم از نظر غذایی دارای ارزش بالایی است. همچنین در چند بیماری مانند ناراحتی‌ه

ادامه مطلب